14 marca, 2016

O nas

Wszyscy wiemy – wielkie „Bum” na rynku informatycznym mamy dawno za sobą. Korzystanie z Internetu nie jest już dla nikogo nowością, a wręcz stało się koniecznością – zwłaszcza w pracy. Nie jest także tajemnicą, że rynek IT jest ogromny i podlega ciągłemu rozwojowi. Firma Tremark istnieje na nim już od 1997 roku, co jest potwierdzeniem, nieskromnie pisząc, wielkości naszego zespołu i jego genialnych rozwiązań, ale także bogatego doświadczenia 😉

Siła rodzinnego biznesu i ambicje braci – Michała i Sławka nie pozwoliły stać w miejscu, dlatego dzisiaj naprawa komputera, czy sprzedaż oprogramowania, to jedynie „ziarno” naszych kompetencji i świadczonych usług. Zespół inżynierów tworzy innowacyjne rozwiązania IT, które są dostosowywane w zależności od potrzeb Klienta, ale także od zachodzących zmian, np. usługa „Itsky- chmura dla Ciebie” – to „miejsce w sieci”, które zostaje wyodrębnione specjalnie dla Ciebie, abyś mógł w bezpieczny sposób przechowywać swoje dane, uruchamiać aplikacje, zarządzać serwerami w dowolnym miejscu i o każdej porze.

Co jest dla Ciebie naprawdę ważne, oczywiście poza bezpieczeństwem danych? Zapewne bezpieczeństwo Twoich pieniędzy. O to również nie musisz się martwić! Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, tworząc usługę „bezpiecznego pulpitu”. Pozwala ona na wykonywanie zabezpieczonych transakcji bankowych (haseł, weryfikacje poprawności numerów kont bankowych, zabezpieczenie pieniędzy na kontach) – więcej na ten temat w zakładce „oferta”- tam też znajdziesz opisy wszystkich naszych usług – koniecznie przeczytaj!

Jesteśmy pionierami w dziedzinie bezpieczeństwa sieci. Nasze innowacyjne rozwiązania zapewniają  Klientom spokojny sen i pewność, że ich pieniądze i dane są w 100% bezpieczne.

Bogaty wachlarz usług w Tremarku to też sprzedaż sprzętu komputerowego – w swojej bazie mamy prawie 30 tysięcy produktów! Świadczymy również dzierżawę drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych – to nowa usługa, ale cieszącą się ogromnym zainteresowaniem Klientów.

Nieważne, czy jesteś prezesem wielkiej korporacji czy szefem małej firmy. Nie ma znaczenia gdzie Twoja firma ma siedzibę – posiadamy globalny obszar działania. Doskonale wiemy, że podstawą w biznesie jest elastyczność i dopasowanie, dlatego możesz liczyć na indywidualną ofertę. Nasi obecni Klienci korzystają z różnych usług, które zostały „uszyte na ich miarę”. Nie wierzysz? Zapytaj ich o opinię!

Zapoznaj się z naszymi propozycjami, zadaj pytanie pracownikowi, który dopasuje ofertę dla Twojej firmy, w taki sposób, że już nigdy nie będziesz szukał pomocy IT u konkurencji. Dajemy nasze słowo!

Zapraszamy do współpracy, a na dobry początek, do podejrzenia naszej firmy. 😉

Zobacz, jak pracujemy