14 marca, 2016

Kariera

POSZUKIWANY/ POSZUKIWANA

Nieustanny rozwój naszej firmy, przyczynia się do powiększania działów (głównie handlowego i działu IT). Obecnie nie prowadzimy rekrutacji, zapraszamy w przyszłości.

FORMY ZATRUDNIENIA

Oferujemy różne formy zatrudnienia, dopasowane do indywidualnej sytuacji i możliwości pracownika:

  • umowa zlecenie – nie masz doświadczenia zawodowego, szukasz pracy dodatkowej lub tymczasowej? Możemy zaproponować Ci umowę zlecenie – jesteśmy elastyczni!
  • umowa o pracę – masz doświadczenie zawodowe, szukasz firmy, która da Ci pewne zatrudnienie, satysfakcjonujące zarobki i możliwość realizacji swoich pomysłów? Dobrze trafiłeś! Wyślij nam swoje CV i list motywacyjny.

OFERTA DLA MŁODYCH

Stawiamy na młodych i kreatywnych ludzi, dlatego przygotowaliśmy specjalny pakiet zatrudnienia, który pomoże zdobyć doświadczenie i obycie w prężnie prosperującej firmie, a przy tym zarobić pieniądze!

  • praktyki – oferujemy praktyki studenckie i absolwenckie,
  • staże – jeżeli jesteś dopiero do studiach, nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego, ale masz zapał do pracy i nowych wyzwań, wyślij nam swoje CV!

Zainteresowała Cię nasza oferta pracy? A może nie spełniasz wszystkich wymagań, ale bardzo chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? Czekamy na Twoje zgłoszenie! praca@tremark.pl.