USŁUGA HOSTINGOWA

Stabilny i bezpieczny hosting do Twojej dyspozycji.

web

Wybierz pakiet

Przy umowie na 24 miesiące 10% taniej! Ceny są stałe przez cały okres umowy bez ukrytych kosztów!

Regulamin

Wersja demo

Przejdź do panelu wersji demo

Login: customer

Hasło: panel

Wybór pakietu

Jak dokonać wyboru odpowiedniego pakietu?

Odpowiedni pakiet hostingowy powinien w 100% spełniać oczekiwania firm oraz osób prywatnych. Pojemność serwera powinna być na poziomie, który pozwoli na swobodne powiększanie zasobów. Ważnym czynnikiem, jaki należałoby brać pod uwagę przy wyborze odpowiedniego hostingu, jest bezawaryjność i szybki dostęp do pomocy technicznej. Jest to ważne w przypadku ewentualnych awarii ,jakie mogą wystąpić w trakcie pracy serwisu www czy sklepu internetowego. Jeśli mamy do czynienia z serwisem, który generuje duży ruch, to powolna reakcja może spowodować straty finansowe.

Istotną funkcją przy wyborze hostingu powinna być funkcja backupów raz na dobę. Jest to bardzo ważne w kontekście ewentualnego odzyskania dużej ilości zasobów sieciowych, które zostały utracone w wyniku awarii, czy działań osób trzecich. Elementem, na który warto zwrócić uwagę przy doborze hostingu, powinny być jego wewnętrzne zabezpieczenia. Nie każdego dostawcę hostingu stać na zakup i wdrożenie najnowocześniejszych zabezpieczeń, które zagwarantują pełne bezpieczeństwo. Dla firm, które instalują na swoich serwerach specjalistyczne oprogramowanie, ważne jest, aby istniała możliwość ręcznej zmiany polecenia CRONE.

Tam gdzie kontakt z klientem jest ważny i każdego dnia jest wysyłanych wiele wiadomości mailowych, należy dbać o możliwość tworzenia dowolnej liczby baz danych oraz kont pocztowych, które można prosto modyfikować. W przypadku ruchliwego e-biznesu, ważne jest, aby serwer miał odpowiednią przepustowość, a transfer danych był nieograniczony. Odpowiednio wybrany pakiet hostingowy zapewni sprawne i ciągłe działanie twojego e-biznesu w globalnej sieci internet.

Jak zakupić

Jak zakupić odpowiedni hosting?

Zakup usługi hostingowej jest banalnie prosty i szybki. Po określeniu, czym jesteśmy zainteresowani, należy dokonać złożenia zamówienia przez stronę www lub telefonicznie. Aktywacja usługi następuje w kilkanaście minut po złożeniu zamówienia i opłaceniu faktury. Jeśli do końca nie ma się pewności, że zamawiany hosting spełni oczekiwania, to konsultant chętnie i profesjonalnie doradzi oraz zaproponuje najbardziej optymalne rozwiązanie. Przejście przez całą procedurę zakupową trwa kilka minut. Należy podać konsultantowi odpowiednie dane lub samodzielnie wpisać je do formularza zamówień. Cena zakupu hostingu uzależniona jest od wielkości pakietu oraz funkcji, jakie posiada. Najlepsze i najbardziej wydajne pakiety można nabyć w korzystnych cenach. Po dokonaniu zakupu, należy pamiętać, że opłata naliczana jest albo w systemie miesięcznym, albo rocznym, a jej brak wiążę się z wyłączeniem usługi.

Przy dokonaniu zamówienia przez formularz zamówień, należy pamiętać, że na końcu należy potwierdzić zakup za pomocą kliknięcia w link przesłany na podany adres email. Należy pamiętać, aby przy zakupie hostingu podawać aktualne dane oraz dane kontaktowe, które są aktywne, aby wszelkie informacje ze strony dostawcy usługi docierały do klienta. Jeśli przed dokonaniem zakupu, nie rozumie się wszystkiego, to należy w sposób wyczerpujący wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Czasem niektóre systemy informatyczne wymagają specjalnych ustawień. Nie każdy pakiet może je zaoferować i dlatego trzeba zapytać, czy dany system może być obsługiwany na konkretnym hostingu.

Korzystanie

Jak rozpocząć użytkowanie hostingu?

Nie każdy jest specjalistą w dziedzinie obsługi hostingu, dlatego warto wspomnieć, jak rozpocząć korzystanie z nowo zarejestrowanego hostingu. Jak już wcześniej zostało wspomniane, hosting jest miejscem, na którym umieszcza się pliki źródłowe strony www, sklepu internetowego, portalu czy aplikacji, które mają być dostępne online. Na samym początku należy połączyć hosting z konkretną domeną. W następnym kroku należy stworzyć bazę danych oraz konto dostępowe FTP. Tak skonfigurowane ustawienia serwera pozwalają na zainstalowanie na nim dowolnej strony www czy oprogramowania. Aby zalogować się do panelu hostingowego, należy wpisać podane przez dostawcę hasło oraz login. Obsługa panelu jest prosta i intuicyjna, nie wymaga specjalnego przygotowania czy wiedzy. Każdy element jest doskonale oznaczony i odnalezienie odpowiednich funkcji jest bardzo proste. Dodatkowo na stronie www dostawcy hostingu można znaleźć szczegółową instrukcję obsługi. W Przypadku problemów z korzystaniem, można skontaktować się z pomocą techniczną i szybko uzyskać niezbędne informacje, co zrobić w konkretnej sytuacji. Wiele osób zmieniających hosting na korzystniejszy, nie potrafi bezpiecznie przenieść zasobów z poprzedniego miejsca. W takich sytuacjach dostawca oferuje swoją pomoc i w ramach dodatkowej usługi, dokonuje przeniesienia danych. Ustawianie skrzynek pocztowych czy dostępów do baz danych, odbywa się przeważnie z panelu obsługi hostingu i odbywa się w szybki sposób. Rozpoczęcie korzystania z hostingu nie jest niczym trudnym, lecz wymaga jedynie spokojnego zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi informacjami na ten temat.

Opinie naszych klientów

Co myślą nasi klienci o usłudze hostingu.

Co tutaj dużo mówić, sprawdzony, bezpieczny, stabilny hosting.

Przemek

Skontaktuj się z nami

Wypełnij poniższy formularz, a nasz specjalista skontaktuję się z Tobą.

Wyślij formularz

* - pola oznaczone gwiazką są wymagane.

Wysyłając formularz, akceptujesz politykę prywatności.

(22) 888 20 80