Frequently Asked Question

Zakup nowego urządzenia.
Last Updated 8 years ago


1) Konsultacja przed zakupem.
W przypadku zakupu sprzętu który nie pochodzi z firmy Tremark Sp. z o.o., prosimy o przekazanie podstawowych informacji dot. urządzenia aby móc określić czy będzie ono działać na terenie zakładu. Wystarczy uzupelnic puste pola w formularzu na stronie internetowej: http://pomoc.tremark.pl/osticket/open.php po wybraniu kategorii "Nowe Urządzenie".

Nie możemy ponosić odpowiedzialności za niepoprawne działanie urządzeń które ze względów technicznych nie są w stanie działać lub nie spełniają norm bezpieczeństwa. Chęć dołączenia nowego urządzenia do użytku należy zgłosić jak najszybciej – przynajmniej 3 dni wcześniej przed planowanym terminem użytkowania.
 
 
2) Nowy pracownik
Jeżeli osoba do której urządzenie będzie przydzielone jest nowym pracownikiem firmy, należy zgłosić się do przełożonego aby przekazał firmie Tremark Sp. z o.o. do których plików i urządzeń (np. drukarek, skanerów) powinna mieć ona dostęp. Jeżeli pracownik powinien mieć nową, służbową skrzynkę e-mail, proszę o tym również wspomnieć.
 
 
3.1) Przygotowanie urządzenia - kontakt.
Konsultant poinformuje Państwa telefonicznie gdy tylko wprowadzimy do systemów otrzymane przez Państwa informacje. Kolejnym krokiem będzie udzielenie dostępu do urządzenia informatykowi aby mógł on je przygotować można to zrobić podczas rozmowy przez telefonicznej.
 
 
3.2) Przygotowanie urządzenia - konfiguracja.
Informatyk przeprowadzi czynności związane z przygotowaniem urządzenia takie jak na przykład instalacja programów antywirusowych. Proces ten może trwać do 24 godzin.
 
 
4) Weryfikacja działania
Informatyk przedzwoni do Państwa telefonicznie w celu poinformowania że urządzenie jest gotowe do pracy. Prosimy wszelkie zastrzeżenia, uwagi dotyczące działania zgłosić od razu telefonicznie lub poprzez system zgloszeń. W przypadku braku informacji w ciągu 24 godzin, zakładamy że urządzenie działa wg. Państwa oczekiwań. 

Please Wait!

Please wait... it will take a second!